
Price: ₹292
Original Price: ₹336
Wishing your smile was brighter? You're definitely not alone! Our Slow Sunday Deluxe Teeth Whitening Strips feature a classic mint flavor and strong adhesive power to ensure a pleasant taste and no slipping! The unique formula is efficient, Plus its intensive whitening slow-release technology, helps enhance the brightness and whiteness of your teeth by effectively color-correcting yellow stains, making it perfect for those with yellow stain teeth. Now go on and show off those pearly whites!
| Texture | Gel |
| Color | Clear |
| Type | Whitening Tooth Powder |
| Length | 6.7 cm |
| Width | 1.7 cm |
| Height | 11.7 cm |
| Net Weight | 7 g |
| SKU | sb2311106919072737 |